Prowadnica szaf metalowych 700 mm 80 kg Bi

Prowadnica szaf metalowych idealnie sprawdzi się jako element szaf metalowych w biurach, warsztatach i kartotekach. Dzięki dobrze zaprojektowanej i solidnie wyprodukowanej prowadnicy szaf metalowych 700 mm mechanizm jest cichy i stabilny. Prowadnica pozwala na bezproblemowe odłączenie jej od szyny środkowej. Jest to prowadnica kulkowa z zaczepami bagnetowymi na pełny wysuw do montażu w meblu. Prowadnica została wyprodukowana z trwałych materiałów, dzięki czemu produkt jest wysokiej jakości.
Prowadnica szaf metalowych - 700mm
obrazek prezentujacy

Prowadnice do szaf metalowych 700 mm 80 kg Bi

Prowadnica posiada 700 mm długości w przypadku gdy jest złożona, a w sytuacji wysunięcia prowadnicy 715 mm. Wysokość wynosi 50 mm, a jej grubość 12,7 mm. Odległość między zaczepami to 556 mm. Część jest przeznaczona do zastosowania w meblach metalowych między innymi w przestrzeni biurowej. Prowadnica została wyposażona w stoper ograniczający samoczynne otwieranie się szuflady, a także zaczep do rozpinania. Prowadnica została wykonana ze stali koloru białego ocynku i grubości 1,5 mm. Obciążenie wynosi 80 kg.

Prowadnica do szaf metalowych 700 mm – Cena

Na koszty związane z prowadnicami do szaf metalowych 700 mm w dużym stopniu wpływają materiały zastosowane do produkcji, a także dokładność ich wykonania. Jeżeli zależy ci na sprawnym i cichym mechanizmie otwierania szuflad w meblach metalowych, warto zwrócić uwagę na to, żeby zdecydować się na prowadnice wysokiej jakości wykonania, które będą prawidłowo działać. Ceny prowadnic wynoszą zazwyczaj kilkadziesiąt złotych. Warto zainwestować w prowadnicę, która będzie działać bezproblemowo, dzięki dobremu wykonaniu.

700 mm Prowadnica szaf metalowych 80 kg BI - Opinie

Przed zakupem prowadnicy warto zapoznać się również z opiniami różnych użytkowników, którzy zdążyli już dokonać zakupu. Dzięki temu można poznać wiele interesujących i potrzebnych przed zakupem informacji. Dodatkowo wielu użytkowników zawiera w dodawanych przez siebie opiniach informacje, o tym, w jaki sposób produkt, jakim jest prowadnica szaf metalowych 700 mm, może bezpośrednio ci się przydać.