Prowadnica szaf metalowych 500 mm 80 kg AntiTi

Miejsca i przestrzenie, w których przechowuje się różne przedmioty i narzędzia mają bardzo duże znaczenie m.in. w organizacji pracy i utrzymaniu porządku. Oprócz tego warto zadbać również o to, aby korzystanie ze wszelkich szafek, szaf czy komód z szufladami było wygodne i zapewniało pełną płynność przy realizacji różnego rodzaju i obowiązków. Z tego względu warto zainwestować w elementy, które na pierwszy rzut oka nie mają tak dużego znaczenia, jednak jak się okazuje - ich prawidłowe działanie może być kluczowe dla komfortu pracy. Do tej grupy produktów zaliczają się m.in. prowadnice do szaf metalowych.
Prowadnica szaf metalowych 500mm
obrazek prezentujacy

Prowadnica szaf metalowych 500 mm - Gryc24

Wysokiej jakości prowadnice do szaf metalowych o długości 500 mm to podstawowe części wielu szafek, które są niezbędne do tego, aby móc płynnie otwierać i zamykać wbudowane w nie szuflady. Prowadnice wyposażone zostały m.in. w specjalne stopery, które ograniczają możliwość samoczynnego wysunięcia się ich, a także dopracowany system, który zapobiega wysuwaniu się dwóch szuflad na raz. Wykonane zostały one z wysokiej jakości stali ocynkowanej, dzięki czemu ich udźwig maksymalny wynosi do 80 kilogramów i mają bardzo szerokie zastosowania - świetnie nadadzą się do szafek kartotekowych, biurek czy szafek warsztatowych.

Prowadnica szaf metalowych 500 mm -

Gdzie kupić?

Prowadnica do szafek metalowych to produkt, który powinien być bardzo trwały i niezawodny. Kluczową kwestią jest tu więc klasa materiałów oraz odpowiednia jakość wykonania każdego pojedynczego elementu. Na rynku istnieje wiele firm, które mają w swoich ofertach różnego rodzaju prowadnice do szafek metalowych. Jeśli jednak chcemy mieć absolutną pewność, że te, które kupimy, będą naprawdę dobre i posłużą nam przez długi czas, to powinniśmy nabyć je w renomowanym i uznanym miejscu, takim jak sklep gryc24.pl.

Prowadnica szaf metalowych 500 mm - Cena

Obok oczywiście jakości wykonania, przeznaczenia czy udźwigu, wiele osób podczas podejmowania decyzji o zakupie prowadnic do szaf metalowych bierze pod uwagę również to, ile kosztują. W przypadku tego typu produktów cena jest zależna od wielu czynników, m.in. od długości, materiału wykonania, jego grubości, a także przeznaczenia. W większości przypadków nie jest ona bardzo wygórowana. Wybierając sklep gryc24.pl można mieć pewność, że koszt takich prowadnic nie uderzy mocno w portfel.

Prowadnica do szaf metalowych 500 mm 80 kg AntiTi - Opinie zadowolonych klientów

prowadzę warsztat samochodowy i korzystam w nim z kilku metalowych szafek z szufladami. Dzięki wymianie prowadnic dużo łatwiej się one wysuwają i nie mam problemów, aby dostać się do potrzebnych mi narzędzi. Jest to więc produkt zdecydowanie warty polecenia.


Dawid

Jakiś czas temu moja szafka na dokumenty w firmie zaczęła sprawiać problemy. Szuflady stawiały opór i nie chciały się do końca wysuwać. Okazało się, że pojawił się spory problem z fabrycznie zainstalowanymi prowadnicami. Wymieniłem je i wszystko działa idealnie.


Andrzej

Kiedy składałem biurko, które własnoręcznie wykonałem dla mojej córki, zastanawiałem się nad rozwiązaniem, dzięki któremu będzie ona miała dobry dostęp do zawartości szuflady. Postawiłem więc na prowadnice do szafek metalowych, które okazały się strzałem w dziesiątkę.


Krzysztof

Na co dzień zajmuje się naprawą mebli biurowych. Dosyć często zgłaszają się do mnie klienci, którzy mają problemy z użytkowaniem swoich szafek metalowych. Najczęściej dotyczą one problemów z otwieraniem szuflad. W takich przypadkach niemal zawsze wymieniam prowadnice na AntiTi do 80 kg i problem znika.


Piotr